Aktualności Aktualności

Powrót

Konkurs

Konkurs

Straż Miejska Inowrocławia wspólnie z Nadleśnictwem Gniewkowo, Komendą Powiatową Policji w Inowrocławiu, oraz Gabinetem Weterynaryjnym Wiesław Borkowski w ramach kampanii prewencyjno-edukacyjnej ogłaszają konkurs pod nazwą „Dzikie zwierzęta są wśród nas – jak je chronić i im pomagać”.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat. Jest podzielony na dwie kategorie wiekowe. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać pracę plastyczną zgodnie z tematyką konkursu ( I kategoria dzieci wwieku 6-10 lat) lub wykonać fotografię (II kategoria młodzież w wieku 11-16 lat). Konkurs ma na celu edukację w zakresie ochrony zwierząt, pomocy i metod reagowania, gdyby działa im się krzywda, a także na zwrócenie uwagi na dziko żyjące zwierzęta wśród ludzi, jak należy im pomagać, aby nie wyrządzić im krzywdy.

Prace można składać do dnia 25 maja 2022 r. w Komendzie Straży Miejskiej przy ul. Narutowicza 60. Na zwycięzcę czeka nagroda rzeczowa. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa są udostępnione na stronach internetowych Organizatorów konkursu.